TARİHÇE

Kara taşımacılığı alanında faaliyet gösteren GÜRBULAK NAKLİYAT olarak misyonumuz, ithalat ve ihracat yüklerinin alıcı veya yükleyici gereksinimleri doğrultusunda, bir noktadan diğer bir noktaya, temsilciliğini üstlendiğimiz taşıma işletmecilerinin olanakları çerçevesinde taşınması hizmetidir.
Güvenilir hizmet anlayışımızla müşterilerimizin, ilk tercihi olmayı sürdürmek ve sürekli iyileşme içinde kurumsal varlığımızı geleceğe taşımak temel amacımızdır.
Gürbulak Nakliyat, Kara Taşımacılığı tüm hizmetlerini C2 belgesine sahip EUR3 motorlu ve global teminatli öz mal araçları , deneyimli personeli ve gelişmiş enformatik altyapısının desteği ile gerçekleştirmektedir. Muhtelif tiplerdeki Tır, Kamyon, Kamyonet ve Panelvanlardan oluşan araç filosu, mobil iletişim sistemleri, gelişmiş bilgi teknolojileri altyapısı ve uzman personeliyle Gurbulak Nakliyat Kara Taşımacılığı, kaliteli hizmet felsefesi içerisinde; Yurtiçi Taşımacılık ve dağıtım hizmetleri sunmaktadır.
Yurt içi ve Yurt dışı Konteyner Taşımacılığı,Konteyner Elleçleme,Konteyner Depolama,Teminatlı Yük Taşıma,Kargo Yük Depolama,Kargo Yük Taşıma,Parsiyel Taşıma,Konteyner İç Dolum,Gümrükleme,Konteyner Alım Satım,Konteyner İmalatı ve Bakımı Hizmetleri…